NewsLt Drakonas.eu

VW Scirocco skinas

2008 m. gruodžio 25 d.Rockingham artėja prie LFSBrangūs LFS Lenktynininkai,

Tai yra mūsų pirmas tikras trekas - Rockingham Jungtinė Karalystė

Laikas atėjo, kad pasakyti Jums truputį apie kažką kita, kad mes dirbame toliau. Mes suplanavome paskelbti tai arčiau, paleidimo data, bet Rockingham demonstracijos versija buvo pastebėta ypatingoje versijoje LFS, tikrame Rockingham treke per BTCC savaitgalį.

Istorija

Galimybė gauti prieigą prie Rockingham ir leidimo išvystyti tai LFS atvyko 2008, per mūsų kontaktą V1 Čempionate. Mums buvo aišku, kad LFS bus labai gerai turėti tikrą taką. Tai buvo didelė pagalba mums, kad takas yra esantis ne per toli Anglijoje, tokiu būdu mes priėmėme sprendimą nueiti ten. Rockingham yra įdomus takas su keliomis konfigūracijomis keturiuose, prisijungtuose ovalus.

                                     

Lazeris peržiūrėjimas

Po įvairių būdų svarstymo pabandyti ir atgaivinti tikslią tikro daikto versiją, mes supratome, kad lazerinis peržiūrėjimas buvo geriausias metodas. Lazerinis peržiūrėjimas gamina milijonus punktų 3-ojoje erdvėje, tokiu būdu mes galime tada pastatyti taką, kad išsirikiuotume tiek tiksliai kiek galima su lazeriniais peržiūrėjimo duomenimis, kurie, kaip pasakoma, turi apytiksliai 2 cm tikslumą. Mes aptarėme tai su balandžio paslaugomis Londone, ir buvome padaryti įspūdį jų sistemų, apimdami faktą, kad 3-ieji punktai gali taip pat turėti spalvą, sukurtą, atitikdami peržiūrėjimo duomenis su fotografija. Mes buvome patenkinti paprašyti, kad balandis gautų ir apdirbtų duomenis. Peržiūros buvo paimtos nuo kelių punktų aplink taką, kad visi rajonai būtų pamatyti skaitytuvo ir telekameros. Tai buvo vėliau sukombinuota į vieną komplektą duomenų, kurie mes importavome į LFS taką redaktorių. Yra kai kurie lazerinių peržiūrėjimo duomenų paveikslai.

                                     

Išsivystymas

Mes aplankėme Rockingham, kad turėtume variklį aplink, gauti video tako ir paimti kelias fotografijas. Eric taip pat grįžo kitu atveju, kad gautų dar kai kurias kai kurių trūkstamų detalių fotografijas. Mes manome, kad rezultatas atrodo labai geras, ne ganėtinai baigtas dar, bet mes pasiekiame ten. Naudojant taką taip pat duoda mums kai kuriuos tikresnius užuominos duomenis, kad padėtų pagerinti LFS fizikos tikslumą.

                                      

Licenciją

Vienam svarbiam daiktui, kurį mes turime paminėti, yra, kad į prieigą Rockingham LFS, vartotojams reikės S3 licencijos. Mes pridėjome BMW Sauber F1.06 į S2 licenciją ir išleisime VW Scirocco S1 licencijai kaip nemokami naujinimai. Mes supratome, kad kažkokiame punkte mes turime pereiti į S3 licenciją, ir bendruomenei būtų geriau sugebėti pradėti naudoti S3 turinį greičiau, o ne vėliau. Einamasis planas taip pat apima kitą automobilį į pradinį S3 licencijos turinį.

                                     

Mes negalime dar duoti paleidimo datos apytikrio apskaičiavimo. Mes norime gauti Rockingham jums greičiau, o ne vėliau, bet mes nežinome tai, kas prieis tarp dabar ir kai tai bus paruošta paleidimui.

Mes tikimės, kad Jūs mėgstate screenshots, ir mes tikimės išleisti LFS pirmą tikrą treką!


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Drakonas.eu
developed by: dragon.lt
TVS: ipyramid.lt
skype: Drakonas.eu
почта: info@drakonas.eu
телефон: +3706 417 95 68